Life Smile

سایت رسمی شرکت لایف اسمایل

نمایندگی فروش محصولات Life Smile شامل انواع تابه و قابلمه ، انواع ظروف چینی و سرامیک ، ظروف برنجی ، سوفله و استیل لایف اسمایل

لوگوی برند لایف اسمایل
کانال تلگرام لایف اسمایل
سایت فارسی لایف اسمایلLife smile By English Language
  • لایف اسمایللایف اسمایل
  • >لذت پذیرایی و آشپزی با محصولات لایف اسمایللذت پذیرایی و آشپزی با محصولات لایف اسمایل
  • سرویس 26 پارچه طرح انگلیسی لایف اسمایلسرویس 26 پارچه طرح انگلیسی لایف اسمایل
  • محصولات لایف اسمایلمحصولات لایف اسمایل
لایف اسمایل1 لایف اسمایل2 لایف اسمایل3 محصولات لایف اسمایل4

مقالات سایت


همه مقالات
مقالات سایت
آموزشی
آشپزی


درباره سرویس قاشق و چنگال لایف اسمایل

معرفی سرویس قاشق و چنگال لایف اسمایل

 

سرویس قاشق و چنگال لایف اسمایل

 

ضمانت نامه و نحوه نگه داری محصول :

تمام چاقوها حاوی فولاد سخت بوده تا برندگی آنها را تضمین کند. تیغه چاقوها که از 13% کروم و فولاد سخت تهیه شده اند، مقاومت کمتری در برابر اکسایش داشته ولی تیزتر می باشند.چاقوها به دلیل دارا بودن فولاد سخت حساسیت ویژه ای به مواد غذایی اسیدی ( شامل سرکه ، لیمو اسیدنیتریک ) و نیز باقی ماندن در آب و شستشو با ماشین ظرفشویی دارند. لذا بایستی بلافاصله پس از مصرف ، چاقوها را بصورت دستی شسته و سریعا خشک نمود تا از زنگ زدگی و تغییر رنگ آنها جلوگیری شود.

دستورالعمل های اصلی مراقبت و استفاده :

1) قبل از اولین استفاده ، سرویس قاشق و چنگال ها را در آب صابون بشویید تا هرگونه مواد باقی مانده از پرداخت فولاد از سطح آنها زدوده شود. پس از شستشو بلافاصله آب کشی و خشک نمایید.

2) فولاد ضدزنگ بایستی پس از مصرف شسته شود. خشک شدن مواد غذایی بر روی سطح فولاد ، آن را در معرض ترکیبات پیچیده ای از اسید ها قرار داده که این فرایند می تواند در طولانی مدت باعث تسریع عمل تغییر رنگ قاشقها و چنگال ها گردد. بنابراین ، همیشه قاشق و چنگال ها را سریعا آبکشی نمایید.

3) از بکارگیری شوینده های قوی و اسیدهایی مثل سفیدکننده یا آب لیمو اجتناب کنید. چرا که این مواد میتوانند باعث آسیب دیدن سطح قاشق و چنگال ها شوند.

4) جهت جلوگیری از ایجاد خراشیدگی ، از ساینده زبر و سیم ظرفشویی استفاده نکنید.

5) گاهی اوقات لکه هایی رنگی بر روی سطح قطعات بوجود می آیند که به راحتی توسط یکی از مواد تمیزکننده فولاد ضدزنگ رفع می گردد.

بکارگیری ماشین ظرفشویی :

1) قاشق و چنگال ها را به صورت جداگانه و تا جایی که ممکن است دور از المنت حرارتی در ماشین ظرفشویی قرار دهید. همیشه به خاطر داشته باشید که برای حفظ ایمنی ، چاقوها را در سرازیر درون ماشین قرار دهید.

2) از مایعات شوینده ملایم استفاده کنید.

3) در صورتی که ذرات غذا ار سطح قطعات جدا نمی شوند ، قبل از قراردادن انها درون ماشین ظرفشویی، با استفاده از آب صابون داغ و یک برس نرم ، ذرات غذا را پاک نمایید.

4) از چرخه آبکشی و نگه داری ماشین استفاده نکنید.

5) قبل از مرحله نهایی خشک کردن ، قاشق و چنگال ها را خارج کنید . چرا که حرارت بالا باعث تغییر رنگ قطعات می شود.

6) از استفاده بیش از حد از مواد تمیزکننده فولاد خودداری نمایید . زیرا این مواد خورنده می باشند  پس از پایان کار ماشین ظرفشویی ، درب آن را باز کنید تا از نشستن ذرات بخار آب روی سطح قطعات جلوگیری شود ، چرا که این فرایند نیز باعث خوردگی سطوح می شود.

مراقبت از سرویس قاشق و چنگال با روکش طلایی :

اگرچه این دسته از محصولات در برابر ماشین ظرفشویی ایمن هستند ف به شدت توصیه می کنیم که آنها را با دست بشویید.دلیل این امر، ظرافت بالای پوشش طلایی بوده که در صورت شستشوی دستی طول عمر بیشتر پیدا می کنند.از به کار گیری مواد پرداخت شیمیایی بر روی سطوح طلایی خودداری کنید ، زیرا باعث تخریب روکش یا برداشت کامل آن می شود.

در طول مدت مصرف، خراش هایی جزئی بر روی سطح قطعات ایجاد می گردد که پس از مدتی تبدیل به نوعی بافت تیره و روشن ملایم و مطلوب خواهد شد.


منبع : Life smile

مقالات مشابه


آشپزی با لایف اسمایل - آرانچینی_کوفته_برنج_ایتالیایی

آشپزی با لایف اسمایل - طرز تهیه بیف استروگانف

آشپزی با لایف اسمایل - طرز تهیه ناگت مرغ

آشپزی با لایف اسمایل - طرز تهیه پیتزای قارچ و گوشت

درباره سرویس قاشق و چنگال لایف اسمایل

آشپزی با لایف اسمایل -طرز تهیه ژله شکلاتی راه راه

هدایت به بالای صفحه